Witamy w Centrum Serwisowym LightSheer EXPERT !

Nasza oferta jest odpowiedzią na szerokie zainteresowanie serwisem, diagnozowaniem oraz rekondycjonowaniem laserów medycznych serii LightSheer (SC, SP, ST, EP, EC, ET, XC) Świadczone usługi kierujemy głównie do posiadaczy laserów serii LightSheer oraz do osób, które chcą kupić lub sprzedać laser i potrzebują skontrolować jego stan.

  

      Na Allegro i innych serwisach handlowych można znaleźć wiele laserów LightSheer w bardzo dużej rozpiętości cenowej. Oczywiście jedynym wyznacznikiem, jakości produktu jest jego cena a w biznesie nikt nikomu nie robi prezentów. Jeżeli jeden LightSheer jest tańszy od drugiego o kilkadziesiąt tysięcy zł to zawsze za tym kryje się stopień zużycia i stan komponentów wewnętrznych. Przykładowo wymiana zużytej rączki zabiegowej na nową to koszt ok. 40-60 tyś pln w zależności od modelu i kursu dolara. Podstawowym parametrem określającym stopień zużycia jest parametr HEADROOM i stan wewnętrznego licznika nieresetowalnego. Oba te parametry dostępne są tylko z menu serwisowego. Popularnym w USA procederem jest przestrajanie wewnętrznego miernika mocy w laserach wystawianych na różnych aukcjach. Sprawny technik znający menu serwisowe LightSheer'a może w ciągu kilku minut przestroić sprzęt tak, że będzie pokazywał bardzo dobry stan, tylko jak użyjemy miernika zewnętrznego to się okaże, że laser ma połowę mocy. Z tej właśnie przyczyny, pojawiają się na rynku lasery tej marki działające nieskutecznie lub wymagające wprowadzania bardzo wysokich wartości energii (normalnie niestosowanych). W ten sposób, klienci, którzy nabyli taki sprzęt "super tanio" od nieuczciwych dostawców psują dobrą markę tego lasera i jego producenta oraz swojego gabinetu.

 


 

      Firma nasza specjalizuje się w serwisie laserów serii LightSheer. W urządzeniach tych naprawiamy wszelkie rodzaje usterek i wymieniamy wszystkie wadliwe podzespoły. Wszelkie komponenty serwisowe bierzemy bezpośrednio z fabryki, dzięki czemu gwarantujemy, jakość i niezawodność podzespołów. Do celów serwisowych posługujemy się tylko dokumentacjami fabrycznymi, dzięki czemu wszystkie realizowane czynności są zgodne z procedurami producenta. Praktycznie jesteśmy w stanie każdemu laserowi serii LightSheer przywrócić parametry fabrycznie nowego sprzętu.